Το θρίλερ στο ΟΑΚΑ

Όσοι βρέθηκαν στο ΟΑΚΑ το Σάββατο το απόγευμα για να παρακολουθήσουν τον αγώνα του Παναθηναϊκού με τον Ηρακλή, έγιναν μάρτυρες ενός θρίλερ. Ο Παναθηναϊκός ξεκίνησε καλά τον αγώνα κάνοντας την υπόθεση «γκολ» ζήτημα χρόνου. Όμως οι παίχτες του Ηρακλή
είχαν διαφορετική γνώμη. Μέσα σε δύο λεπτά ο «γηραιός» έκανε το 0-2 και τότε άρχισαν από τον κόσμο οι μουρμούρες, τα εμφράγματα, τα εγκεφαλικά, οι πονοκέφαλοι, τα συνθήματα κατά των παικτών… για λίγο όμως. Ο Παναθηναϊκός κατάφερε και ισοφάρισε στο ημίχρονο και στο δεύτερο «γύρισε» το ματς σκοράροντας άλλα 2 γκολ και πρωταγωνιστή πάλι τον Σισέ. Στη φωτογραφία μπορείτε να δείτε την εναλλαγή συναισθημάτων του Γκμοχ κατά τη διάρκεια του αγώνα.