Ταμείο με σεντόνι!

Ο Πάνος Παπατσώρης με τις χθεσινές του προβλέψεις έστειλε τους αναγνώστες του gazzetta.gr στο ταμείο και το ίδιο ευελπιστεί και σήμερα με τις προτάσεις που δίνει μέσω του blog του!

Ταμείο και μάλιστα καλό με τις χθεσινές επιλογές στο Cl, με την Μπάγερν να επιβεβαιώνει τα 2-3 τέρματα και το να σκοράρουν και οι δυο ομάδες, ενώ την νίκη έδωσε στο τέλος όπως σας είπα το μέταλλο και η βαριά φανέλα. Η Ρεαλ έκανε λίγα τέρματα στην Γαλλία, με το ημίχρονο στην ισοπαλία, και τέλος το δυνατότερο από τα τρία σημεία η Αρσεναλ έκανε το διπλο με πολλα τέρματα. Ότι λοιπόν και αν επιλεξατε το ταμειο ήταν δεδομενο και καλοπληρωμενο, επομένως θα πάρω παράταση στο Gazzetta με το φόβο ότι ο Αχιλλέας Μπέος αν και δεν παίζει στοίχημα όπως έχει πει, να παραμόνευε για να πάρει την καρέκλα μου, όπ