«Στενοχωρημένος για τους φιλάθλους»

Ο Κώστας Κατσουράνης είναι στεναχωρημένος μετά την ήττα από την Μπαρτσελόνα, κυρίως για τους φιλάθλους της ομάδας, που έδωσαν βροντερό παρών στο Ολυμπιακό Στάδιο.
«Μέχρι το 2-0 είχαμε καλή παρουσία, το παιχνίδι κρίθηκε στη κλάση αυτής της ομάδας», είπε αρχικά ο μέσος του «τριφυλλιού». Όσον αφορά την ευκαιρία του Σισέ, είπε ότι: «Όλα μπαίνουν και όλα χάνονται, τώρα έχουμε το πρωτάθλημα και το κύπελλο και να βγούμε στο
Τσάμπιονς Λιγκ». Τέλος, εξέφρασε τη στεναχώρια του για τους φιλάθλους.

«Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε το σημερινό παιχνίδι με αυτό που κάναμε στη Βαρκελώνη είμαστε πολύ καλύτεροι ειδικά στο 1ο ημίχρονο. Κάναμε ό,τι μπορούσαμε αλλά δεν σκοράραμε αν και είχαμε μια πολύ καλή ευκαιρία, δεχτήκαμε και ένα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο που τελείωσε τα πάντα. Κάναμε ό,τι μας είπε κόουτς ειδικά στο 1ο ημίχρονο και κατά κάποιο τρόπο δούλεψε. Ξέραμε ότι θα είναι δύσκολο αλλά είμαι στενοχωρημένος για μας και τους φιλάθλους. Όλοι ελπίζαμε πως μπορούσαμε στο δεύτερο ημίχρονο