Όρθιος στα Γιάννενα!

Ο Λεβαδειακός έχοντας ένα καλό πρώτο ημίχρονο κατάφερε να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από τα Γιάννινα. Ο τοπικός ΠΑΣ έμεινε στο 1-1 με τους Βοιωτούς σε ματς για την 9η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στην επανάληψη όμως δεν κατάφεραν να βάλουν ένα δεύτερο γκολ. Πιο καλός στο πρώτο μέρος ο Λεβαδειακός Παρότι ο Λεβαδειακός έδειχνε να είναι πιο καλός στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα ο ΠΑΣ Γιάννινα ήταν εκείνος που πήρε το προβάδισμα στο σκορ. Ένας πρώην παίκτης των Βοιωτών ήταν εκείνος που σκόραρε. Ο λόγος για τον Ανδράλα που εκμεταλλεύτηκε κόντρες και λάθη της άμυνας του Λεβαδειακού, πήρε την μπάλα και σε κενή εστία έκανε το... χρέος του στο 29' και ενώ είχε προηγηθεί σούτ του Σιαλμά. Οι φιλοξενούμενοι είχαν μία γρήγορη αντίδρ