Νέα αυτοκτονία για Γιουνάιτεντ!

Το πάθημα από τη Φούλαμ δεν έγινε μάθημα στη Μάντστεστερ Γιουνάιτεντ! Η ομάδα του Φέργκιουσον δέχτηκε δύο γκολ στις καθυστερήσεις από την Έβερτον και έφυγε από το «Γκούντισον Παρκ» μόνο με τον βαθμό της ισοπαλίας (3-3)!Με τη Φούλαμ είχε χάσει πέναλτι λίγο πριν το τέλος και ενώ ήταν μπροστά στο σκορ με 2-1. Δέχτηκε την ισοφάριση ελάχιστα πριν από τη λήξη, αλλά μυαλό δεν έβαλε! Απέναντι στην Έβερτον, τα πράγματα ήταν χειρότερα! Ο λόγος για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, που πέταξε δύο σίγουρους βαθμούς στο «Γκούντισον Παρκ» απέναντι στην Έβερτον. Η ομάδα του Φέργκιουσον προηγούνταν με 3-1 μέχρι τις καθυστερήσεις, όμως... κατόρθωσε να μην κερδίσει! Μάλιστα, λίγο έλειψε σε μία αντεπίθεση να δεχτεί και τέταρτο γκολ!Η Έβερτον είχε προηγηθεί σ