Και πάλι ΠΡΩΤΟΣ!

Όταν σε τούτη εδώ τη γωνιά χτυπάγαμε το καμπανάκι για το ματς με την Καβάλα φαίνεται πως το είχαμε δει το έργο. Το κακό έγινε λοιπόν με το... παράρτημα, όπως το έχουν βαφτίσει τα παπαγαλάκια που δρουν ανεξέλεγκτα πάνω από δέκα χρόνια.

Από αυτό το παράρτημα ο Παναθηναϊκός έχασε φέτος πέντε ποντάκια, αλλά στην τελική δεν τρέχει και τίποτα. Συμβόλαιο με τις νίκες άλλοι υπογράφουν.

Αν έπαιζα στοίχημα θα «κάρφωνα» τον Ολυμπιακό

0-2 το αργότερο ως το 20'. Τελικά η ομάδα του Μποροβήλου (κατά κόσμο και... Μπορο - θρύλου) ξεπέρασε και τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις φτάνοντας αυτό το σκορ... ασφαλείας από το 8ο λεπτό. Αυτό πάντως δεν ήταν έκπληξη, οπότε πάμε στα δικά μας.

Οι πράσινοι αυτοκτόνησαν στο ΟΑΚΑ χάνοντας ένα ματς που θα μπορούσαν να το πάρουν ήρεμα κι απλά. Στο πρώτο ημίχρονο είχαν 4-5 καθαρές ευκαιρίες, τις οποίες δεν έκαναν γκολ και πήγαν στα αποδυτήρια με εκνευρισμό. Κάποιοι με... περισσότ