Η απογοήτευση του Μπριτζ

Η ήττα της Γουέστ Χαμ από την Άρσεναλ (σ.σ 3-0) δεν άφησε και την καλύτερη εικόνα στον νέο άσο της πρώτης, Γουέιν Μπρίτζ.«Ήταν ένα πολύ δύσκολο παιχνίδι για μένα. Ο Γουόλκοτ είναι πραγματικά γρήγορος. Επίσης αυτό ήταν το πρώτο μου 90λεπτο μετά από πολύ καιρό.Δεν έχω παίξει πολύ αυτή τη σεζόν και για  αυτό είχα κράμπες στο τέλος του αγώνα. Όμως στα πρώτα 60 λεπτά ήμουν πολύ καλά. Θα βελτιωθώ με το πέρασμα του χρόνου. Όμως δεν θέλω να σκέφτομαι το μέλλον.Στο τέλος της εβδομάδας παίζουμε ένα πολύ δύσκολο αγώνα με  την Έβερτον και στόχος μας είναι να νικήσουμε. Αυτό που δεν θέλω να δω είναι τη Γουέστ
Χαμ να πέφτει.Η Άρσεναλ είναι μια πολύ καλή ομάδα, που ξέρει να κρατά τη μπάλα στην κατοχή της. Επομένως, εμείς έπρεπε να κυνηγάμε συνέχεια. Είχαμε κάποιες ευκαιρίες τις οποίες αν είχαμε αξιοποιήσει το παιχνίδι θα ήταν διαφορετικό.Θα πρέπει να το αφήσουμε πίσω και να κοιτάξουμε τα επόμενα παιχνίδια. Βλέπω ότι μπορούμε να δημιουργούμε φάσεις και το θέμα είναι να τις τελειώνουμε. Επίσης θα πρέπ