Δυνατά σημεία από Ελλάδα!

Ο Πάνος Παπατσώρης προτείνει στο blog του μια τριάδα από παιχνίδια του στοιχήματος, επιλέγοντας ματς από τη Σούπερ Λιγκ, τη Football League και τη Μπουντεσλίγκα.Τα σημεία στον άσο του ΠΑΟΚ και η νίκη για την Βίλα επιβεβαιώθηκαν και μάλιστα το σκορ 2-1 για τους «Χωριάτες» πλήρωσε και στο σύνολο τερμάτων , δυστυχώς όμως η Λιλ έμεινε σε
χαμηλό σκορ με το μπαζο την Αρλ η οποία έπαιξε και με παίκτη λιγότερο από το 60΄ ενώ χρειάστηκε να φτάσει το 90λεπτο για να κερδίσουν οι πρωτοπόροι .Δυνατά σημεία η Ηλιούπολη που υποδέχεται τον Αστέρα με άγριες διαθέσεις στην καυτή της έδρα , στα 2-3 τέρματα ο Ολυμπιακός καθαρίζει την μπουγάδα με τον Ατρόμητο και ακριβές σκορ 2-0 , ενώ για κλείσιμο η Φράιμπουργκ μπορεί να πάρει εύκολη νίκη κόντρα στην χειρότερη ομάδα της κατηγορίας .ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣΣε αυτό το παιχνίδι ο άσος δεν έχει καμία αξία , μιας και το 1.15 είναι αστείο σαν απόδοση ακόμη και αν το τραβήξεις και από το ημίχρονο . Σε αυτό το παιχνίδι αυτό που αξίζει και πληρώνει σε εξαιρετική από