Μπάντοβιτς: «Δεν έχω άποψη για τις επίμαχες φάσεις»

O τεχνικός της Κέρκυρας, Μπόζινταρ Μπάντοβιτς επισήμανε πως δεν έχει ξεκάθαρη άποψη για τις δύο επίμαχες φάσεις του αγώνα Κυπέλλου με τον Ηρακλή.Ο προπονητής των Φαιάκων τόνισε για το παιχνίδι: «Ήταν ένα ματς δίχως πολλές φάσεις. Εμείς στα πρώτα είκοσι λεπτά δεν μπήκαμε καλά στο παιχνίδι και είχαμε προβλήματα από τα αριστερά κυρίως. Ισορροπήσαμε στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και σε όλη την διάρκεια του αγώνα είχαμε καλή αμυντική οργάνωση που ο Ηρακλής
δεν μπόρεσε να διασπάσει.

Απειλήσαμε 2-3 φορές και αν ήμασταν πιο αποφασιστικοί θα μπορούσαμε να κάνουμε κάποιες ευκαιρίες. Όπως και να έχει είναι ένα δίκαιο αποτέλεσμα.

Στο πρώτο δικό μας γκολ αν είναι με το χέρι δε νομίζω ότι κάποιος θέλει να κερδίζει με ένα γκολ που δεν είναι κανονικό. Αν ήταν χέρι δε νομίζω ότι το ήθελε ο Τσίγκας. Το πέναλτι είναι μία αμφισβητούμενη φάση. Και για τις δύο όμως δεν μπορώ να έχω ξεκάθαρη άποψη». Από εκεί και πέρα ο Κωνσταντόπουλος τραυματίστηκε στο δάχτυλο στην προθέρμανση.