LIVE:Λάρισα-Καβάλα

Με στόχο για τους γηπεδούχους να κάνουν το δύο στα δύο και για τους φιλοξενούμενους να πετύχουν την πρώτη τους νίκη στο πρωτάθλημα, η Λάρισα υποδέχεται στο Αλκαζάρ την Καβάλα. Παρακολουθείστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα από το gazzetta.gr.Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος η Λάρισα είχε καταφέρει να επικρατήσει και πάλι στην έδρα της του Ατρόμητου και πλέον θέλει να κάνει το δύο στα δύο. Από την άλλη η Καβάλα είχε γνωρίσει την εντός έδρας ήττα από τον Άρη με 0-1 στόχος των «αργοναυτών» είναι να καταφέρουν να ανοίξουν τον φετινό τους λογαριασμό.Στο περσινό παιχνίδι των δύο ομάδων στο Αλκαζάρ νικητές ήταν οι «βυσσινί» οι οποίοι είχαν επικρατήσει με 1-0.{coveritlive}f3d616d93c{/coveritlive}