Ο... διπρόσωπος Ντούσαν Μπάγεβιτς

19:39 29/11/2014 - Πηγή: AEK365

Ο Ντούσαν Μπάγεβιτς παρακολούθησε το Σάββατο το μεσημέρι ακόμα ένα παιχνίδι της Κ20 της ΑΕΚ, αυτή τη φορά απέναντι στον ΑΟΤ-Αλίμου. Ο «Ντούσκο»... ζούσε ακόμα ένα ματς της ομάδας του Στέλιου Μανωλά και αυτό φάνηκε και από τις αντιδράσεις του. Εκνευριζόταν κάθε φορά που οι «κιτρινόμαυροι» έκαναν λάθος, χειροκρότησε μία-δύο καλές... κατεβασιές της Ένωσης στο πρώτο ημίχρονο, αλλά το κυριότερο δείγμα για το πόσο ζούσε ο Εκτελεστικός Διευθυντής της ΑΕΚ το ματς,

ήταν άλλο.

Ο κ. Μπάγεβιτς στο πρώτο μέρος όταν και η ΑΕΚ προηγούνταν με 2-0 σκορ, έδειχνε χαρούμενος, ευδιάθετος, χαμογελαστός ενώ δεν έλειπαν και τα αστεία με τον κ. Μητροτάσιο, υπεύθυνο Ακαδημιών της ΑΕΚ με τον οποίο παρακολούθησε δίπλα-δίπλα το ματς.

Άλλος... Ντούσαν Μπάγεβιτς στο δεύτερο ημίχρονο. Με την ισοφάριση του Αλίμου ο κ. Μπάγεβιτς βαριαναστέναξε, κοίταξε προς τον ουρανό φανερά απογοητευμένος, ενώ αποχώρησε σχεδόν με τη λήξη του αγώνα από το τρίτο γήπεδο των Σπατών.