Euro 2020 live - Σούπερ ματς και το Γαλλία-Ελβετία 3-3 (Παράταση) - Δείτε τα γκολ

Μετά το ματς θρίλερ ανάμεσα στην Κροατία και την Ισπανία, τη σκυτάλη για τους αγώνες των «16», της πρώτης νοκ-άουτ φάσης του EURO 2021, παίρνει το εξίσου συναρπαστικό παιχνίδι της Γαλλίας και της Ελβετίας στο Εθνικό Στάδιο Βουκουρεστίου (ΑΝΤ1) - Στο 15' ο Σεφέροβιτς το 0-1! - Στο 55' ο Γιορίς απέκρουσε πέναλτι - Δύο λεπτά αργότερα ο Μπενζεμά ισοφάρισε σε 1-1 - Στο 59' ξαναχτύπησε σε 2-1 - Στο 75' ο Πογκμπά με ένα μαγικό γκολ έκανε το 3-1 - Στο 81' ο Σεφέροβιτς για το 3-2 - Στο 90' ο Γκαβράνοβιτς για το 3-3 στέλνει το ματς στην παράταση!
Euro 2020, - Σούπερ, Γαλλία-Ελβετία 3-3 Παράταση - Δείτε,Euro 2020, - souper, gallia-elvetia 3-3 paratasi - deite