Πανιώνιος-ΑΕΚ 2-1 (Κ20)

Με γκολ του Τσουβαλτσίδη στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, η ομάδα Νέων του Πανιωνίου επικράτησε της αντίστοιχης της ΑΕΚ με 2-1.Αν και οι γηπεδούχοι βρέθηκαν πίσω στο σκορ μόλις από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης με γκολ του Παπαδημητρίου, κατάφεραν να «γυρίσουν» το ματς και να πάρουν τους τρεις βαθμούς της νίκης.Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, ο Τσουβαλτσίδης ισοφάρισε στο 47΄ και στο 90+1 με δυνατό σουτ από το ύψος της περιοχής, διαμόρφωσε το τελικό 2-1.Να σημειωθεί,  ότι στο 44' αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Ναυπλιώτης από την ΑΕΚ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Ανέστης, Κουλός, Πήττας, Γκέζος, Κούρος, Ζυγογιάννης, Βλάχος (85' Πολίμος), Κλης (74' Αρώνης), Σταματής, Τσουβαλτσίδης, Σπανός (65' Μπότης).ΑΕΚ: Δωριάδης, Τσουκαλάς (54' Αρέστη), Χέλγκασον, Ναυπλιώτης, Γαρουφαλιάς, Κοζάκης, Αργυρίου, Φούντας, Τσίτας (85' Βρόντης), Παπαδημητρίου, Νικόλτσης (69' Κίσσας).