Να’χα χίλια μάτια! (video)

Σε ένα ματς αποθέωση του ποδοσφαίρου, η Φλαμένγκο κατάφερε να επικρατήσει της Σάντος με 5-4 εκτός έδρας, με τον Ροναλντίνιο να κάνει… όργια στον αγωνιστικό χώρο!Η Σάντος βρισκόταν μπροστά στο σκορ με 3-0 στο 26ο λεπτό, με τους «ρουμπονέγκρο» να κάνουν το 3-3 πριν την λήξη του ημιχρόνου, με τον Ροναλντίνιο στο δεύτερο μέρος να πετυχαίνει άλλα δυο γκολ, σημειώνοντας χατ-τρικ, ενώ η Σάντος κατάφερε να πάρει προσωρινά το προβάδισμα με τον Νεϊμάρ στο δεύτερο μέρος, με τον φωτεινό πίνακα να γράφει το απίστευτο 5-4!Αξίζει να σημειωθεί πως ο Ελάνο της Σάντος προσπάθησε με μια εκτέλεση πέναλτι… αλά Πανένκα να σκοράρει, αλλά ο τερματοφύλακας της Φλαμένγκο, Φελίπε, βγήκε κερδισμένος στην… μονομαχία και μάλιστα πανηγυρικά!Δείτε το video…