Φιλική «τριάρα» από Πλατανιά

08:40 8/9/2011 - Πηγή: OnSports
Την φιλική νίκη με σκορ 3-0 πέτυχε χθες (7/9) ο Πλατανιάς στην αναμέτρηση με τον Κισαμικό στο γήπεδο του Μάλεμε.Ο Ανδρέας Παντζιράς «έτριβε» από ικανοποίηση τα χέρια του για την πολύ καλή εμφάνιση που πραγματοποίησαν οι ποδοσφαιριστές του, κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, όπου μπήκαν και τα γκολ.Συγκεκριμένα, το σκορ για τον Πλατανιά το άνοιξε στο  60’, ο Σωτήρης Παπαζούδης, ενώ ένα λεπτό αργότερα έκανε το 2-0 ο Στέφανος Μαρτσάκης. Τέλος το τελικό
3-0 το διαμόρφωσε στο 82' ο  Βαγιωνάκης.  Πλατανιάς: Γκολέμης (64' Κοκκαλάς), Μπινιχάκης (46' Τσοντάκης, 79' Πατρικάκης), Παπαχρήστος (56' τσικνίδης), Παληγεώργος (62' Ραπτάκης), Παπαζούδης (64' Μπασιαδάκης), Πότσι (46' Τζανής), Πουλάκης (59' Δράμι), Γκονζάλες (72' Κονονένκο), Δρακάκης (46' Τσεσμελής), Μιρτσέτα (40' Μαρτσάκης), Μαραγκουδάκης (64' Βαγιωνάκης)Κισαμικός: Βλαχάκης (78' Σκαλιδάκης), Δαμανάκης (71' Μαρκετάκης), Παπακαστρίσιος, Φραγκιουδάκης (78' Τερεζάκης), Μπουρμπάκης (87' Σημαντηράκης), Μπαγλατζής (26' Χαλκιαδάκης), Περράκης (64' Περαθωράκης), Κουλάκης (81' Αποστολάκης), Ντεντάκης (46' Σουχλάκης, 68' Βαρουχάκης), Βασαδάκης (77' Γιουρουκάκης), Ανιάγκμπε (62' Ντόντα)