Ένα και να καίει στο φινάλε για την Κρανούλα!

19:02 1/4/2012 - Πηγή: OnSports

Η ομάδα της Δόξας Κρανούλας πήρε τη νίκη με 1-0 από τον Τηλυκράτη, μετά την κεφαλιά του Γαϊδαρτζή στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Δόξα Κρανούλας είχε την υπεροχή στον αγώνα με τον Τηλυκράτη και κατάφερε να την μετουσιώσει σε γκολ, ελάχιστα πριν τη λήξη, παίρνοντας τη νίκη με 1-0. Δύο δοκάρια από τους γηπεδούχους και η κόκκινη κάρτα (2η κίτρινη) στον Καραγιαννίδη στο 83’, με τον Τηλυκράτη να παίζει με δέκα παίκτες για περισσότερα από δέκα λεπτά, είναι τα στοιχεία που ολοκληρώνουν την εικόνα του αγώνα. Το γκολ

μπήκε στο 94’, μετά την κεφαλιά του Γαϊδαρτζή στη μικρή περιοχή.

ΔΟΞΑ ΚΡ.: Βασιλειάδης, Χατζηλιάδης, Διαμάντης, Κοτσίνας, Τασιούλας, Ρόβας, Γκοτζιάς (65' Νικολάου), Κάκαβος, Γήτας (75' Κ. Κρολ), Παππάς (80' Νάνος), Γαϊδαρτζής.

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ: Σταυράκης, Αχείμαστος, Παπανίκου, Ιασωνίδης, Καραγιαννίδης, Ρούσσης, Κιουταχίδης, Συμελίδης (85' Θεράκος), Θανέλας (78' Κόκκαλης), Νάκος, Κατσίκης (93' Φέτσης).