Αήττητος Σπάτων – Τριγλία Ραφήνας 1-0

Βαθμολογική ανάσα πήρε ο Αήττητος Σπάτων μετά τη νίκη με 1-0 επί της Τριγλίας Ραφήνας, με τις δύο ομάδες να ολοκληρώνουν τον αγώνα με 10 παίκτες.

«Άοσμο» και χωρίς πολλές ευκαιρίες ήταν το πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης του Αήττητου με την Τριγλία, ώσπου στην επανάληψη το παιχνίδι απέκτησε άλλο ενδιαφέρον, λόγω της αποβολής με δεύτερη κίτρινη αρχικά του Λάππα στο 58’ για τον Αήττητο και στο 63’ του Σκαφίδα για την ομάδα της Ραφήνας.

Λίγα λεπτά μετά και τη δεύτερη αποβολή και έχοντας μείνει αμφότεροι οι αντίπαλοι με 10 παίκτες, ο Βογιατζόγλου στο 67’ κατάφερε να δώσει προβάδισμα στον

Αήττητο, ο οποίος πήρε τους πολύτιμους τρεις βαθμούς.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ: Γαρώζης, Σχίζας, Αλεξιάδης, Μανουσάκης, Μπλιάμπλιας, Καδίτης, Μπαμπούνης (86' Μασκλαβάνος),. Μπερέτας, Λάππας, Παπαδάς (90' Σταύρου), Ανδρεαδάκης (63' Βογιατζόγλου).

ΤΡΙΓΛΙΑ: Κύρκος, Αρσενόπουλος (79' Μάντζης), Τσάγκαρης, Κόρακας, Τσέπας, Σκαφίδας, Ράμμο, Σπαγής, Σταμπέλος Ζέκιο (82' Λεμονής), Αρναρέλλης.