Ισόπαλες χωρίς τέρματα Μάντσεστερ και Ρεάλ στο ημίχρονο

Ισόπαλες χωρίς σκορ πηγαίνουν Μάντσεστερ και Ρεάλ στα αποδυτήρια για το ημίχρονο του επαναληπτικού του 1-1 της Μαδρίτης.

Η Μάντσεστερ απείλησε την εστία της Ρεάλ στο 21ο λεπτό με τον Βίντιτς να σημαδεύει το δοκάρι και τον Γουέλμπεκ να στέλνει τη μπάλα στον εξουδετερωμένο Λόπεθ.

Η Ρεάλ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με τον Μπενζεμά στο 38′ με το διαιτητή να ακυρώνει το γκολ ως οφσάιντ.

Την ίδια ώρα στην αναμέτρηση της Ντόρτμουντ με την Σαχτάρ στην Γερμανία οι Γερμανοί προηγούνται με 2-0 με σκόρερ τους Φελίπε Σαντάνα (31′) και Γκέτσε (37′), στη ρεβάνς του 2-2 του πρώτου παιχνιδιού.

Betsonic.com – Ξεπεράσαμε την κρίση

The post Ισόπαλες χωρίς τέρματα Μάντσεστερ και Ρεάλ στο ημίχρονο appeared first on Ειδήσεις 24/7 από την Ελλάδα και τον Κόσμο | Enimerwsi.gr.