"Όλοι έρχονται εδώ για να κάνουν την καλύτερη τους εμφάνιση"

Δείτε τι δήλωσε ο Τόμας Κρίστιανσεν μετά την άνετη νίκη του ΑΠΟΕΛ επί της Καρμιώτισσας.

"Είμαι χαρούμενος για τη νίκη, ολοκληρώσαμε μία δύσκολη εβδομάδα. Είναι σημαντική νίκη γιατί έχουμε μπροστά μας τη διακοπή, ολοκληρώσαμε τις υποχρεώσεις μας ευχάριστα. Στο πρώτο ημίχρονο βρεθήκαμε μπροστά στο σκορ και είχαμε μία εικόνα χαλάρωσης και έτσι ήρθε και το 1-1. Στην επανάληψη μπήκαμε πολύ πιο σοβαρά, κυριαρχήσαμε πλήρως στο παιχνίδι και πήραμε μία δίκαιη νίκη. Ευχόμαστε να μην είναι κάτι σοβαρό οι τραυματισμοί στην Καρμιώτισσα, καλή συνέχεια. Όταν έρχεσαι από ένα ευρωπαϊκό αγώνα, πρέπει να δώσουμε κίνητρα στους ποδοσφαιριστές μας. Όλοι οι αντίπαλοι έρχονται εδώ για να κάνουν την καλύτερη εμφάνιση απέναντι μας".