Σοκ για ΠΑΟΚ, 0-3 από ΜΠΑΤΕ στο ημίχρονο και γιούχα στην Τούμπα - Μείωσε στο β' ο Δικέφαλος (Video)

ΑΘΛΗΤΙΚA

Σε πολύ κακή μέρα βρίσκεται ο ΠΑΟΚ που γιουχάρεται στην Τούμπα, στο τέλος του α' ημίχρονου.

Ο Δικέφαλος του Βορρά χάνει με 0-3 από την ΜΠΑΤΕ και για να προκριθεί στο β' μέρος θα πρέπει να νικήσει και ταυτόχρονα η Τσέλσι να επικρατήσει της Βίντι (1-1 ημίχρονο).

Το σκορ άνοιξε στο 18 ο Σκάβσιτς, με τον Σίγκνεβιτς να κάνει το 0-2 στο 42' και τον ίδιο να σκοράρει το τρίτο τέρμα της ΜΠΑΤΕ στις καθυστερήσεις του α' μέρους.

Ο ΠΑΟΚ μείωσε με τον Πρίγιοβιτς στο β' μέρος (που είναι σε εξέλιξη), ενώ στο 60' η ΜΠΑΤΕ έμεινε με δέκα παίκτες μετά την αποβολή του Σίγκνεβιτς.

Εμφανώς απογοητευμένοι από την έκβαση του αγώνα αλλά κυρίως από την εμφάνιση της ομάδας τους, οπαδοί του ΠΑΟΚ αποδοκίμασαν έντονα τη στιγμή που ο διαιτητής οδήγησε τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια για το ημίχρονο.

ΠΑΟΚΜπάτεHas video: Exclude from popular: 0