Champions League: Η Κράσνονταρ το εισιτήριο, 2-1 τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα

ΑΘΛΗΤΙΚA

Δεν τα κατάφερε ο ΠΑΟΚ να πάρει το εισιτήριο για τους ομίλους του Champions League. Η Κράσνονταρ έφυγε νικήτρια από την Τούμπα με 2-1, ίδιο σκορ με το οποίο είχε επικρατήσει και στο πρώτο ματς.

Στο α' ημίχρονο ο ΠΑΟΚ προσπάθησε και είχε κάποιες καλές στιγμές, όμως το ματς παρέμεινε στο 0-0. Στο β' μέρος όλα άλλαξαν μετά το 70'. Στο 73' η Κράσνονταρ προηγήθηκε με αυτογκόλ του Μιχαηλίδη, ενώ τρία λεπτά αργότερα ο ΠΑΟΚ ισοφάρισε με τον Ελ Καντουρί, με τον Καμπελά να κάνει αμέσως μετά, στο 78', το 1-2.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Ζίβκοβιτς, Μιχαΐλίδης, Βαρέλα, Ίνγκασον, Κρέσπο, Γιαννούλης, Ελ Καντουρί, Σβαμπ, Πέλκας, Τζόλης, Ζίβκοβιτς.

ΠΑΟΚΚρασνοντάρChampions LeagueHas video: Exclude from popular: 0
Champions League, Κράσνονταρ, 2-1, ΠΑΟΚ, Τούμπα,Champions League, krasnontar, 2-1, paok, touba