Κι όμως δεν έγινε... over!

Πως γίνεται να είναι 1-1 το ματς από το 6ο λεπτό και να μην γίνεται over; Κι όμως γίνεται... Το είδαμε στο ματς της Στουτγάρδης με τη Νυρεμβέργη που άνοιξε την αυλαία της 10ης αγωνιστικής στην Bundesliga.Ο Ιμπίσεβιτς με πέναλτι στο 3ο λεπτό έδωσε κεφάλι στο σκορ στους γηπεδούχους, όμως τρία λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν με τον Ντρμιτς. Κι ενώ τα δύο γρήγορα τέρματα έδειχναν πως θα... ερχόταν καταιγίδα από γκολ, τελικά το παιχνίδι έληξε 1-1, αφού στη συνέχεια
η μπάλα δεν μπήκε ποτέ και σε καμία εστία...Κρίμα για όσους παίκτες του στοιχήματος το είχαν παίξει... over. Ο κουβάς και η στεναχώρια θα είναι πολύ μεγάλη... ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ: Ούλριχ, Σβάαμπ, Χαγκούι, Νίντερμαϊερ, Μποκά (68’ Ράους), Κβιστ, Γκέντερ, Χάρνικ (85’ Σαραρέρ), Μαξίμ, Τραορέ (64’ Βερνέρ), Ιμπίσεβιτς.ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ: Σέφερ, Τσάντλερ, Νίλσον, Πόγκατετζ, Πλάτενχαρτ, Χασέμπε, Σταρκ (78΄Φραντζ), Μακ (69’ Γκίντσεκ), Κιγιοτάκε, Χλούσεκ, Ντρμιτς (76’ Φέουλνερ).