Η Skoda Ξάνθη επικράτησε 2-1 της Κέρκυρας σ' ένα ματς που αρνητικός πρωταγωνιστής ήταν ο διαιτητής Κουκουλάκης

19:22 5/3/2011 - Πηγή: Sport.gr
Το καρναβάλι της Ξάνθης είναι από τα πιο φημισμένα στην Ελλάδα, ωστόσο Βασιλιάς Καρνάβαλος ντύθηκε ο ηρακλειώτης διαιτητής Κουκουλάκης, ο οποίος με τα... καμώματά του στο παιχνίδι των Πηγαδίων το μετέτρεψε σε προσωπικό του σόου! Αρχικά έδωσε ανύπαρκτο πέναλτι υπέρ της Κέρκυρας, που ισοφάρισε σε 1-1 και στο δεύτερο ημίχρονο έχοντας αντιληφθεί το λάθος του, μοίραζε σαν... φιστίκια τις κίτρινες κάρτες στους φιλοξενούμενους,
με συνέπεια οι Φαίακες να ολοκληρώσουν το παιχνίδι με 9 παίκτες. Στις καθυστερήσεις έδωσε πέναλτι υπέρ των Θρακιωτών, το οποίο αστόχησε ο Μπόατενγκ, αλλά στην εξέλιξη της φάσης ο Βάλλας πέτυχε το νικητήριο 2-1 υπέρ της Ξάνθης! Τραγικό ήταν το πρώτο μισάωρο του αγώνα, με το... ροχαλητό να δίνει και να παίρνει στα Πηγάδια, αλλά και σε όσους είχαν την φαεινή ιδέα να το παρακολουθήσουν από τους τηλεοπτικούς τους δέκτες.Στο 31', ο Καζάκης έστρωσε στον Αντεφέμι, που από μακρινή απόσταση έπιασε το σουτ, το οποίο δεν ήταν ιδιαιτέρως δυνατό, αλλά ο Κωνσταντόπουλος δεν είχε κ