Δύο στα δύο ο Πανσερραϊκός

Δεύτερη νίκη σε ισάριθμα ματς για τον Πανσερραϊκό στη Football League, που μετά το διπλό στην Καισαριανή, νίκησε και την Αναγέννηση Επανωμής με 3-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μόλις στο 7ο λεπτό με τον Στεφανίδη, οι φιλοξενούμενοι απάντησαν με τον Τάσιο στο 30', αλλά η χαρά τους κράτησε μόλις για ένα λεπτό. Στο 31' ο Βρούτσινα έκανε το 2-1. Ο ίδιος παίκτης είχε δοκάρι στο 40'. Το τελικό 3-1 διαμόρφωσε ο Βούτσιας στις καθυστερήσεις.

Πανσερραϊκός (Παύλος Δημητρίου): Γουμάγιας, Τριανταφύλλου Κ., Ορφανός (10' λ.τ. Ντα Κόστα-53' λ.τ. Ντιόγο), Μιλένκοβιτς, Σαλαμαστράκης, Γκόμεζ, Στεφανίδης, Ανάκογλου, Περπερίδης, Βρούτσινα, Παντελιάδης.

Αν. Επανανωμής (Αλέκος Βοσνιάδης): Φιρινίδης, Μαυροματίδης, Πεχλιβανίδης, Παπαζούδης, Καρλάο, Γεωργιάδης, Καραμανλής, Γεωργίου (56' Γκέσιος), Τάσιο, Τιάγκο, Δεινόπαπας.