Διεκόπη λόγω ισχυρής βροχόπτωσης το Ρόδος - ΑΟ Χανιά

Διεκόπη λόγω ισχυρής βροχόπτωσης η αναμέτρηση ανάμεσα στη Ρόδο και στα Χανιά, για τη 13η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Football League 2. Η πολύ δυνατή βροχή ανάγκασε τον διαιτητή να διακόψει το παιχνίδι στο 39ο λεπτό κι ενώ το σκορ ήταν 0-0. Ο κ. Μηλιάδης μετά από δέκα λεπτά επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο, όμως η κατάσταση δεν είχε αλλάξει και αποφάσισε την οριστική διακοπή του ματς.Το παιχνίδι θα συνεχιστεί την Τρίτη (14/12), στις 15:00, από το λεπτό που σταμάτησε, όπως αναφέρουν οι κανονισμοί.Οι συνθέσεις των δύο ομάδωνΡόδος (Γιώργος Στράντζαλης): Σουμουλίδης, Καραγιαννίδης, Λιόλιος, Ντάλας, Μαραγκουδάκης, Γήττας, Τσιφλίδης, Κακλαμάνος, Γ. Καντιμοίρης, Σκαρλάτος, Μανίκας.ΑΟ Χανιών (Γιώργος Προμπονάς): Συροκάκης, Παπακαστρίτσιος, Μποχώνης, Ιασωνίδης, Σελινιωτάκης, Τσάτσος, Δρακάκης, Αντωνόπουλος, Ανυφαντάκης, Βουρβαχάκης, Γωνιωτάκης.