Ρεάλ Μαδρίτης και Μάντσεστερ Σίτι διεκδικούν το εισιτήριο για το Παρίσι

Η Λίβερπουλ προκρίθηκε στον τελικό του Champions League και απόψε θα μάθει την αντίπαλό της. Η Ρεάλ Μαδρίτης και η Μάντσεστερ Σίτι μονομαχούν στο Bernabeu για το δεύτερο εισιτήριο. Στον πρώτο ημιτελικό στο Etihad η Μάντσεστερ Σίτι κέρδισε με 4-3. Περνάει στον τελικό με νίκη ή ισοπαλία. Η Ρεάλ Μαδρίτης χρειάζεται νίκη με 2 γκολ
διαφορά για να κάνει την ανατροπή. Ο ημιτελικός θα οδηγηθεί στην παράταση αν η Ρεάλ κερδίσει με 1 γκολ διαφορά. Περισσότερες από 500 στοιχηματικές επιλογές προσφέρει το Pamestoixima.gr για τον ημιτελικό του Champions League Ρεάλ Μαδρίτης-Μάντσεστερ Σίτι, ο οποίος παίζεται με 0% γκανιότα στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του. Με ενισχυμένες αποδόσεις προσφέρονται από το Pamestoixima.gr το «Χ ημίχρονο-1 τελικό» της Ρεάλ Μαδρίτης σε συνδυασμό με το Goal, το 1-1 σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, το αποτέλεσμα 0-0 στο 1ο ημίχρονο και το σκοράρισμα από τον Καρίμ Μπενζεμά. Ένα βαθμό για τον τίτλο χρειάζεται ο Ολυμπιακός Στη Super League διεξάγεται σήμερα (19:00), στην […]