Δεν το πιστεύουν οι ρεπόρτερ του Ολυμπιακού: «Πού τον θυμήθηκες τον Αγκιμπού;» – Τα σχόλια για το 1-2 με τον ΠΑΟΚ

Ο Ολυμπιακός ηττήθηκε από τον ΠΑΟΚ με 1-2 στο Καραϊσκάκη και έμεινε στο -10 από την κορυφή, με τη σεζόν να στραβώνει από πολύ νωρίς και τους Κώστα Νικολακόπουλο και Μπάμπη Χριστόγλου να σχολιάζουν στον ΣΠΟΡ FM τα όσα έγιναν στο Καραϊσκάκη, προσπαθώντας, όπως είπαν, να βρουν ποδοσφαιρική λογική σε όσα συμβαίνουν φέτος στην ομάδα. Αναλυτικά το σχόλιο του Κώστα Νικολακόπουλου… Όταν παίζεις στο γήπεδό σου με τον ΠΑΟΚ
και βγαίνεις 9 φορές οφσάιντ, σημαίνει ότι δεν είσαι ομάδα. Αυτό τα λέει όλα. Όπως και το γεγονός ότι ο Ολυμπιακός δεν έχει καταφέρει να κάνει τίποτα σε κανένα παιχνίδι κόντρα σε καλή ομάδα. Ήττα τώρα, ήττα με τον Άρη, γκέλα με τον Βόλο… Αυτή είναι η πραγματικότητα, μας αρέσει ή όχι. Έχει τόσα προβλήματα… Πιέζει 20 λεπτά στο πρώτο ημίχρονο, τα δίνει όλα και μετά «κρεμάει» στο δεύτερο. Ο Μπακαμπού, όπως έχουμε δει και σε άλλα ματς, πρέπει να έχει 3-4 ευκαιρίες για να βάλει ένα γκολ. Σε ντέρμπι είναι […]