20:17 28/10/2023 - Πηγή: NewsIt

Στις καθυστερήσεις του αγώνα Βόλος – Κηφισιά, ο Αχιλλέας Μπέος εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο προκειμένου να διαμαρτυρηθεί, με τον διαιτητή να του δείχνει την κίτρινη κάρτα γι’ αυτή του την πράξη.

Στην αγχωτική νίκη του Βόλου με σκορ 2-1 σε βάρος της Κηφισιάς, ο Αχιλλέας Μπέος θέλησε να διαμαρτυρηθεί για ένα ακυρωθέν γκολ της ομάδας του στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού, κάτι που δεν άρεσε καθόλου στον διαιτητή της αναμέτρησης Φώτη Πολυχρόνη.

Ως εκ τούτου ο ισχυρός άνδρας του Βόλου δέχτηκε κιτρινίστηκε από τον ρέφερι του αγώνα, κάτι που δεν στοίχησε στην ομάδα του, αφού στο τέλος κατάφερε να πάρει τη νίκη.

To άρθρο Βόλος – Κηφισιά: Ο Αχιλλέας Μπέος μπήκε στο γήπεδο να διαμαρτυρηθεί και δέχτηκε κίτρινη κάρτα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .