Αποκαρδιωτικός…

Από το doubleteam 05/02/2010 (13:20) Απροπόνητοι, άνευροι, βαριεστημένοι, ασυγκέντρωτοι… ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ! Και τραγικότερος απ’όλους ο Ομπράντοβιτς . Έχουμε και λέμε: Ούτε λεπτό ο Σάρας … Λες και ο Σπανούλης ή ο Διαμαντίδης ήταν καλύτεροι… Που τρώγανε τα τρίποντα μέσα στη μούρη τους στην άμυνα και κουτουλούσαν στην επίθεση… Αλλά βέβαια, πρέπει να υπερασπιστεί την ηλίθια επιλογή του στο πρωτάθλημα… Ο Πέκοβιτς που ήταν όλη η ομάδα στο πρώτο ημίχρονο ξεχάστηκε στον πάγκο. Ο Μπατίστ κουτουλούσε στα στεφάνια από ένα σημείο και μετά… Ο Χάισλιπ επίσης ξεχάστηκε στον πάγκο. Κόντεψε να σκάσει ο Φώτσης . Και
τελικά όταν μπήκε άρχισε να το παίζει Κόμπε και ο Σέρβος του έδινε και εύσημα… Ο Νίκολας δεν έχει πάρει ΕΝΑ σκριν να βγει να σουτάρει ελεύθερος… Έχω βαρεθεί να τον βλέπω να παλεύει χοροπηδώντας ντριμπλάροντας. Για τον Σπανούλη δεν λέω τίποτα. Εκτός τόπου και χρόνου και παρ’όλα αυτά συνεχίζει να έχει την μπάλα στα χέρια συνεχώς…