Αθλητικές ειδήσεις σε 1 λεπτό από την betsson 20/09/2023

14:51 20/9/2023 - Πηγή: TVOpen
Απίστευτο φινάλε στην αναμέτρηση της Λάτσιο με την Ατλέτικο Μαδρίτης για τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων Προβεντέλ ήταν αυτός που με buzzer beater πέτυχε την ισοφάριση στην τελευταία φάση του αγώνα και το «Ολίμπικο» πήρε «φωτιά». Χωρίς τον Αρόλντ Μουκουντί στην Αγγλία για το παιχνίδι με τη Μπράιτον η ΑΕΚ. Ο κεντρικός αμυντικός της Ένωσης ταλαιπωρείται από λοίμωξη και μπήκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο για εξετάσεις και έτσι θα απουσιάσει από το ματς για τους ομίλους του Europa League. Στο τένις, η Μαρία Σάκκαρη πέρασε στην φάση των «16» στο 1000αρι τουρνουά της Γουαδαλαχάρα. Η κορυφαία Ελληνίδα τενίστρια αν και δυσκολεύτηκε στο δεύτερο σετ, έκαμψε την αντίσταση της Στορμ Χάντερ με 2-0 σετ.