Τα στιγμιότυπα του Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα 1-1 (VIDEO)

Δείτε σε βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις του αγώνα Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα, που έληξε ισόπαλος με σκορ 1-1. Αποτέλεσμα που έδωσε την πρόκριση για τους "16"στον ΠΑΣ και απέκλεισε τον Άρη από τη συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδας.

Διαβάστε ΕΔΩ για το παιχνίδι.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι Ηπειρώτες αγωνίστηκαν με δέκα παίκτες από το 36ο λεπτό, καθώς ο Καρανίκας αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα έπειτα από αψιμαχία με τον Ούγκο Σόουζα, που τιμωρήθηκε με κίτρινη κάρτα από τον Αρετόπουλο.

Στο 60΄ ο Μιλούνοβιτς άνοιξε το σκορ, όμως ο Σολτάνι που είχε μπει ως αλλαγή στο ματς στο 68΄, 4 λεπτά μετά την είσοδό το, στο 72΄ "πλήγωσε" την πρώην ομάδα του (πέρασε από τον Άρη τη σεζόν 2011-12) ισοφαρίζοντας σε 1-1 και χαρίζοντας το εισιτήριο της πρόκρισης στον ΠΑΣ.