Κύπρος - Ελλάδα LIVE: Το pagenews.gr θα βρίσκεται στο ΓΣΠ για το μεγάλο ματς της Εθνικής

Η Εθνική Ελλάδος ποδοσφαίρου δίνει τον πιο κρίσιμο αγώνα της στα Προκριματικά του Μουντιάλ 2018 αύριο το βράδυ στη Λευκωσία. Κύπρος - Ελλάδα LIVE στις 21:45 στο ΓΣΠ και το pagenews.gr θα βρίσκεται στο μεγάλο ματς της Εθνικής μας ομάδας.

Όλα όσα θα συμβούν πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος της μεγάλης αναμέτρησης θα μεταδίδονται live από το pagenews.gr.

Φωτογραφίες, παραλειπόμενα, παρασκήνια, δηλώσεις,

λεπτό προς λεπτό η μεγάλη αναμέτρηση και φυσικά το... τρίτο ημίχρονο του Κύπρος - Ελλάδα, ζωντανά από το ΓΣΠ.

Μείνετε συντονισμένοι για να μάθετε όλα όσα θα συμβούν στην κρισιμότερη αναμέτρηση των Προκριματικών, όπου η Εθνικής μας θέλει μόνο τη νίκη απέναντι στην Κύπρο για να μείνει ζωντανό το όνειρο της συμμετοχής στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Ρωσίας.

6. Γιβραλτάρ 0 (3-37) -34

* οι πρώτοι των ομίλων προκρίνονται στα τελικά του Μουντιάλ 2018, οι 8 καλύτεροι δεύτεροι μετά από κλήρωση θα παίξουν μπαράζ (4 ζευγάρια σε ματς μέσα-έξω) και οι 4 νικητές θα προκριθούν στα τελικά της Ρωσίας

** σε ισοβαθμία μετρά η διαφορά τερμάτων, μετά η καλύτερη επίθεση και μετά τα μεταξύ τους ματς