Από τις πιο «τρελές» ανατροπές σε αγώνα ποδοσφαίρου, μέσα σε μόλις 1 λεπτό (video)

Οι ανατροπές στο σκορ ενός ποδοσφαιρικού αγώνα είναι σίγουρα ένα από τα χαρακτηριστικά που μπορεί να αποδώσει την έννοια «θέαμα» σε κάποιο ματς. Ωστόσο, αυτό δεν αρκεί για να περιγράψει αυτό που έγινε σε αγώνα ερασιτεχνικού πρωταθλήματος στη Βρετανία, μεταξύ της Padiham FC’s και της Widnes FC.

Συγκεκριμένα, η γηπεδούχος Padiham ήταν πίσω στο σκορ με 3-1 μέχρι το 92ο λεπτό. Όμως κατάφερε να φύγει από το γήπεδο με τον βαθμό της ισοπαλίας, καθώς έγιναν απίστευτα πράγματα σε μόλις 1 λεπτό, πριν από το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.