ΠΑΟΚ-Εργοτέλης: 2-1

00:09 3/11/2013 - Πηγή: TNSite

Στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, με φάουλ του Βούκιτς, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να ανατρέψει το σκορ και να νικήσει μέσα στην Τούμπα με 2-1 τον Εργοτέλη, για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Σούπερ Λίγκας.

Οι Θεσσαλονικείς εγκλωβίστηκαν στο 4-1-4-1 του Πετράκη (δεν δίστασε να παίξει και με τρεις στόπερ στο τέλος) αλλά τελικά με τον Κατσουράνη στο 64’

και τον Βούκιτς στην τελευταία φάση του ματς πήραν τη νίκη, σε ένα ματς που πάντως δεν έπιασαν σπουδαία απόδοση.

Οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί με τον Βερπακόφσκις στο 13΄.

Διαβάστε αναλυτικά την περιγραφή του αγώνα στο sportfm.gr .