Λεβαδειακός – Βέροια 0-2

Ιδιαίτερα σημαντική εκτός έδρας νίκη πήρε η Βέροια στη Λιβαδειά, κερδίζοντας με 2-0 τον Λεβαδειακό στον αγώνα που έγινε το απόγευμα στο πλαίσιο της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League. Η νίκη ήρθε για την ομάδα του Χοσέ Γκρανέρο στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης και συγκεκριμένα με γκολ του Μαραγκού στο 84ο λεπτό και του Καλτσά στο 89ο λεπτό.

Διαιτητής: Μάνταλος

Κίτρινες Κάρτες: Ζίτο – Ραούλ Μπράβο, Βάσκες, Οστοϊτς

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Άκης Μάντζιος): Σηφάκης, Τριποτσέρης (62′ Πελε), Στάθης, Κώτσιος, Μάντζιος, Ζίτο, Βούκσεβιτς (55′ Κατίδης), Τόμας, Ορτέγα (76′ Μρντάκοβιτς), Μιλοσάβλιεφ, Γκόμεζ.

ΒΕΡΟΙΑ (Χοσέ Γκρανέρο): Τζινάρ, Νέτο, Ραούλ Μπράβο, Βέρτζος, Μαραγκός, Μπατιόν, Βάσκες (82′ Βεργώνης), Καλτσάς, Τάτος (67′ Πέρες), Μπεν, Ντουμίτρου (75′ Γεωργιάδης).