Στην παράταση ο Πανσερραϊκός

O Πανσερραϊκός έφτασε στην παράταση για να διασφαλίσει την παρουσία του στη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας από τον Αετό Σκύδρας.Σε αγώνα για την 4η φάση της διοργάνωσης που έγινε στη Σκύδρα, η ομάδα του Ντράγκαν Κοκότοβιτς επικράτησε 2-0 του τοπικού Αετού, χάρη στα τέρματα του Τάντιτς στο 108' και του Σουμπίνιο στο 114', και πήρε το «εισιτήριο» για τους «16». Οι γηπεδούχοι είχαν στο 2ο λεπτό ευκαιρία για να ανοίξουν το σκορ, όμως ο Κουλουκίδης σημάδεψε το δοκάρι της εστίας του Ράντμαν, για να μείνουν με 10 παίκτες στο 72`, μετά την αποβολή του Τσότσιου με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Οι δύο ομάδες οδηγήθηκαν στην παράταση, με τον Αετό Σκύδρας να έχει ακόμη ένα δοκάρι στο 100' με τον Γεωργίου, όμως ο Πανσερραϊκός ήταν αυτός που «βρήκε» δίχτυα. Με σο