Άρης και... είναι καλά

Μέχρι και τις καθυστερήσεις έβλεπε τα όνειρά του για διάκριση στο Κύπελλο να εξανεμίζονται. Ωστόσο ο Άρης δεν είχε πει την τελευταία του λέξη με γκολ του Νέτο ισοφάρισε το τέρμα του Στίνγκα (1-1) και πλέον θα διεκδικήσει την πρόκριση από την Ξάνθη στο «Κλεάνθης Βικελίδης» στις 17/2.Ο βασιλιάς των σπορΤο ποδόσφαιρο είναι δίχως αμφιβολία ο βασιλιάς των σπορ. Αυτό φάνηκε για ακόμα μία φορά στον βούρκο της Ξάνθης. Εκεί όπου η Ξάνθη με το γκολ του Στίνγκα στο 70' για 90 και πλέον λεπτά του προημιτελικού με τον Άρη κρατούσε την πρόκριση στα ημιτελικά στα χέρια της. Ωστόσο μία στιγμή ήταν ικανή να αλλάξει τα πάντα. Ο Νέτο στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων έφερε το ματς στα ίσια κάνοντας με προβολή το 1-1 και δίνοντας έτσι το δικαίωμα στον Ά