Ευκαιρίες και δυνατές αποδόσεις στα σημερινά ματς

14:33 17/6/2014 - Πηγή: AEK365

Τρία πολύ ενδιαφέρονται ματς και σήμερα στο Μουντιάλ με το Βέλγιο και τη Ρωσία να κάνουν πρεμιέρα αλλά και τους Βραζιλιάνους να παίζουν το δεύτερο τους αγώνα.

Στις 19:00 το Βέλγιο θέλει να αποδείξει με το καλημέρα πως δίκαια του έχουν δώσει τον τίτλο της ομάδας που μπορεί να κάνει τη μεγάλη έκπληξη. Ο Αζάρ πληρώνει 5,50 αν είναι αυτός που θα πετύχει το πρώτο γκολ ενώ το 3-0 δίνει 6,50. Τέλος το άσος ημίχρονο, άσος τελικό πληρώνει 1,75.

Στις 22:00 η Βραζιλία

αντιμετωπίζει το Μεξικό και με νίκη καθαρίσει την πρόκριση. Οι Μεξικάνοι έδειξαν καλή εικόνα και έπαιξαν επιθετικά με το Καμερούν. Αν σκοράρει ο Χουλκ "πληρώνει" 2.50 ενώ αξίζει το ρίσκο με ποντάρισμα στα κόρνερ με τα 9 έως 10 να πληρώνει 4,50 και τα 13 έως 14 να έχουν απόδοση 5.00

Τέλος το μεταμεσονύκτιο ματς φέρνει αντιμέτωπη τη Ρωσία με τη Νότια Κορέα. Στο 1,85 ο άσσος και στο 3.45 το "Χ". Ισοπαλία στο ημίχρονο και νίκη των Ρώσων τελικά δίνει 4,20

Θες να παίζεις παντού; Ήρθε το pamestoixima.gr Ένα κλικ και είσαι μέσα.