Κέρκυρα-Ατρόμητος 0-2 (Κ20)

Τη δεύτερη νίκη του στη Super League Κ20 πήρε ο Ατρόμητο, καθώς επικράτησε με 2-0 της Κέρκυρας στο νησί των «Φαιάκων» για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Μετά από ένα άκαρπο πρώτο ημίχρονο, ο Ατρόμητος άνοιξε το σκορ στο 63' με πέναλτι του Αθανασίου. Η ομάδα του Περιστερίου «σφράγισε» τη νίκη της στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων με γκολ του Κουτσογιαννόπουλου.

ΚΕΡΚΥΡΑ: Ευθυμίου, Ε. Κουρής (21' Κάντας), Αρμένης, Μεντής (46' Κουρής), Μπαμιόγλου, Γραμμένος, Χανδρινός, Κούδας, Πατηνιώτης, Σγουρός, Χαραλαμπίδης (61' Γαρδικιώτης).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Ραχιώτης, Παπουτσογιαννόπουλος, Αδαμόπουλος, Λιμνιός, Δημητρίου, Σιμιτσής, Δαβίλας, Μπεκατώρος, Καϊμακαμούδης (79' Κουτσογιαννόπουλος), Αθανασίου (85' Συμεωνίδης), Πολυχρόνης (70' Άγκολι).