Αυγουστή: "Αυτοί οι βαθμοί είναι πολύτιμοι, αλλά..."

Ο προπονητής του Απόλλωνα, Σωφρόνης Αυγουστή έδωσε συγχαρητήρια στους παίκτες του για τη μεγάλη νίκη κόντρα στον ΑΠΟΕΛ.

Οι πιο σημαντικές του δηλώσεις:

"Θα συμφωνήσω με τον κ. Δώνη,. Καταφέραμε να προηγηθούμε 2-1. Όταν ο αντίπαλος ξαναμπήκε στο παιχνίδι είχε προϋποθέσεις να ισοφαρίσει. Ευτυχώς κρατήσαμε εκείνα τα λεπτά και πιστεύω μας βοήθησαν πάρα πολύ οι αλλαγές. Ευχαριστώ τους παίκτες μου που ήταν εξαιρετικοί, όμως υπάρχουν ακόμα 7 παιχνίδια. Πρέπει να μείνουμε συγκεντρωμένοι. Πρέπει να είμαστε το ίδιο συγκεντρωμένοι στη συνέχεια. Όταν παίζεις με τον ΑΠΟΕΛ τα παιχνίδια κρίνονται στις λεπτομέρειες, ευτυχώς πετύχαμε γκολ που μας έδωσαν ελευθερία στους χώρους. Ευχαριστώ τον κόσμο και τους παίκτες μου.Αυτοί οι τρεις βαθμοί είναι πολύτιμοι, αλλά βλέπουμε τον επόμενο αγώνα"