ΒΕΤ - Πρόταση (12/11)

Περιορισμένο σήμερα το πρόγραμμα, σε σχέση τουλάχιστον με το σαββατοκύριακο, όμως ευκαιρίες υπάρχουν. Επιλέξαμε το παιχνίδι της Μαρίτιμο με τη Σετούμπαλ στην Πορτογαλία, για το οποίο έχουμε δύο διαφορετικές προτάσεις, αλλά και παιχνίδια από τη Superleague και τη Segunda Division.Ισπανία: Μας βγάζει ασπροπρόσωπουςΣήμερα έχουμε μόλις μία αναμέτρηση στο πρόγραμμα, αυτή ανάμεσα στη Ρεάλ Μαδρίτης Β και την Ουέλβα. Η γηπεδούχος, όπως, έχουμε αναφέρει πολλάκις διαθέτει εξαιρετική επίθεση και τη χειρότερη άμυνα της κατηγορίας. Επιλέγοντας
στα παιχνίδια της το over (2,5 & 3,5) έχουμε πληρωθεί πολλές φορές. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια της φιλοξενούμενης έχουν σημειωθεί 22 γκολ και θεωρούμε απίθανο το σημερινό ματς να μην έχει πολλά τέρματα. Θα ποντάρουμε στο over1,5 ημιχρόνου και στο over3,5 στα 90’. ΤΟ ΒΕΤ3.GR ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β - ΟΥΕΛΒΑ OVER 1,5 ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ & OVER 3,5 (90')Ελλάδα: Δυσκολεύεται στην ΚέρκυραΟι αποδόσεις που δίνουν οι στοιχηματικές εταιρείες αδικούν την Κέρκυρα. Ο Παναθηναϊκός είναι το φαβορί και χρειάζεται επειγόντως τους τρεις βαθμούς. Θα τα βρει όμως σκούρα με την πολύ σφιχτή άμυνα της Κέρκυρας. Θα ρισκάρουμε ποντάροντας στο Χ ημίχρονο - διπλό τελίκο, ακολουθώντας και την παράδοση...TO BET3.GR ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ: ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Χ/2 ΗΜ/ΤΕΛΕυρώπη: Σκασμένη η ΜαρίτιμοΗ Μαρίτιμο δεν είναι σε καθόλου καλό… φεγγάρι και φαίνεται πως οι ευρωπαϊκές υποχρεώσεις έχουν στοιχίσει πολύ στην ομάδα, η οποία προσπαθεί να ορθοποδήσει στο πρωτάθλημα. Στα τελευταία δέκα παιχνίδια για όλες τις διοργανώσεις μετράει μόλις μία νίκη και δεν μπορούμε να καταλάβουμε από πού προκύπτει το 1,75 του άσου...TO BET3.GR ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ: ΜΑΡΙΤΙΜΟ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟEl Capitano: Γκολ με το σταγονόμετροΔεν κατάφερε να σκοράρει στους δύο τελευταίους δύσκολους αγώνες της η Μαρίτιμο σε Ντραγκάο (ήττα από Πόρτο με 5-0) και Σαμπάν Ντελμά (ήττα από Μπορντό με 1-0). Δυσκολεύεται από την αρχή της σεζόν στο γκολ η ομάδα της Μαδέιρα...TO BET3.GR ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ: ΜΑΡΙΤΙΜΟ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ 0-1 ΓΚΟΛ