Παράσχος: Δεν αξίζαμε την ήττα

Στεναχωρημένος από το αποτέλεσμα του αγώνα με τον Αστέρα παρουσιάστηκε ο Γιώργος Παράσχος στην συνέντευξη Τύπου με τον τεχνικό του Ατρομήτου να τονίζει πως η ομάδα του δεν άξιζε να ηττηθεί από τους Αρκάδες, ωστόσο δήλωσε ικανοποιημένος από την προσπάθεια των ποδοσφαιριστών του μέχρι και το τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.Αναλυτικά οι δηλώσεις του Παράσχου στη συνέντευξη Τύπου: "Έγινε ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι, ο ρυθμός ήταν πολύ καλός, παρά το γεγονός ότι οι ομάδες είναι ταλαιπωρημένες από τα συνεχόμενα παιχνίδια.Κρίμα για εμάς, καταφέραμε να χάσουμε αυτό το παιχνίδι, δεν αξίζαμε
την ήττα και για αυτό υπάρχει πικρία αλλά και ικανοποίηση για την προσπάθεια μέχρι το 94`.Για εμάς η χρυσή ευκαιρία χάθηκε μετά το 0-1, να κάνουμε ένα δεύτερο γκολ. Μετά ήρθε το πέναλτι του Ράγιος και το δεύτερο γκολ του Αστέρα στο δεύτερο ημίχρονο.Με τα αποτελέσματα που έχουν έρθει, όλες οι ομάδες μπορούν να πάρουν την πρώτη θέση. Εμείς κοιτάμε το επόμενο ματς με τον ΠΑΣ που θέλουμε να πάρουμε κάτι καλύτερο."