Μεγάλη ανατροπή από τη Βουλιαγμένη!

Η Βουλιαγμένη έκανε την έκπληξη και πήρε τη νίκη επί του Πανιωνίου με 8-7 στη Νέα Σμύρνη, στο ματς για τη 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος πόλο της Α1 ανδρών. Η ομάδα του Τεό Λοράντου βρέθηκε να χάνει 7-4 στα τέλη της τρίτης περιόδου, ωστόσο με ένα σερί 4-0 στο τέλος, κατάφερε να πάρει τη μεγάλη νίκη και πλέον έγινε διεκδικήτρια ακόμη και της δεύτερης θέσης στην κανονική περίοδο!Τη νίκη χάρισε στην ομάδα του ο Γιώργος Κατσαούνης με γκολ στον παίκτη παραπάνω στο τελευταίο λεπτό, ενώ στα τελευταία δευτερόλεπτα, ο Στέλιος Πρωτονοτάριος έκανε την απόκρουση του αγώνα, σε σου του Γιάννη Θωμάκου.Τα οκτάλεπτα: 3-2, 1-1, 3-2, 0-3.Πανιώνιος (Μάκης Βολτυράκης): Θωμάκος 3, Κοκκινάκης 1, Καπότσης 1, Μουρίκης 1, Μάζης 1.Βουλιαγμένη (Τεό Λοράντος): Κατσαούνης 3, Γκακ 2, Γούνας 2, Βουλγαράκης 1.