LIVE: Αστον Βίλα - Ολυμπιακός

Παρακολουθήστε LIVE την εξέλιξη του αγώνα Αστον Βίλα - Ολυμπιακός, για την προημιτελική φάση του Champions League U-20.ΤΕΛΙΚΟ: Αστον Βίλα - Ολυμπιακός 1-0► 90’+ : Πάνω στη γραμμή διώχνουν οι άγγλοι!► 90’+ : Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις► 90’+ : Ευκαιρία με τον Λεάντρο, σώζει ο άγγλος τερματοφύλακας ► 90’: Κίτρινη στον Μπερκ  ► 88’: Ο Σούκιας στη θέση του Ιωαννίδη.► 85’ Διπλή
επέμβαση του Χουτεσιώτη σε διαδοχικά σουτ των Καράδερς και Ρόμπινσον► 82': Ο Μπέιτμαν στη θέση του Λιούις ► 81': Κίτρινη κάρτα στον Γουέμπ για επικίνδυνο τάκλιν ► 78': Σουτ του Κάρεθερς λίγο πάνω από το δοκάρι► 74': Εκπληκτική απόκρουση του Χουτεσιώτη σε κεφαλιά του Γκρίλις► 72': Τζακ Γκρίλις και Σαμίρ Κάρεθερς οι κορυφαίοι για την Βίλα► 72': Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό. Ο Βέργος αντί του Γκίνο. Ο Πασαλίδης αντί του Λύρα και ο Παιδάκης αντί του Δημήτρη Σιώπη.► 64': Διπλή ευκαιρία για τη Βίλα, με τον Χουτεσιώτη να διώχνει τις προσπάθειες των Κάρεθερς και Λιούς► 62': ΔΟΚΑΡΙ για την Αστον Βίλα, σε σουτ του Γκρίλις► 60': Παραμένει το 1-0 υπέρ της Βίλα► 55': Ποδόσφαιρο κατοχής για τους άγγλους, οι οποίοι έχουν κερδίσει αρκετά κόρνερ► 55': ΔΟΚΑΡΙ ο Γκίνο. Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό να ισοφαρίσει!► 53': Κίτρινη κάρτα στον Σαμίρ Κάρεθερς, για θέατρο μέσα στην περιοχή του Ολυμπιακού► 48’:  Μεγάλη ευκαιρία για γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Γκίνο από δεξιά με το κεφάλι έφερε την μπάλα στην περιοχή, όπου ο Ιωαννίδης την πήρε, έκανε το γυριστό σουτ με το δεξί και την είδε να περνάει ελάχιστα εκατοστά δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Γουότκινς!► 46': O Παπασάβας στη θέση του Βουτσιώτη► 46': Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο► ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Αστον Βίλα - Ολυμπιακός 1-0► 45': Ενα λεπτό καθυστέρηση► 44': O Χουτεσιώτης αποκρούει επικίνδυνο σουτ του Ρόμπινσον► 37': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, με τον Γουότκινς να αποκρούει με το ένα χέρι, σουτ του Σιόπη► 33': Ο Ρόμπινσον σουτάρει άουτ από καλή θέση► 32': Σουτ του Σιόπη, δεν ανησυχεί τον Γουότκινς► 25': Καλή φάση για τους γηπεδούχους με τον Ρόμπινσον, ο οποίος ανακόπτεται τελευταία στιγμή.► 24: Φάουλ του Γκίνο από αριστερά, μπλοκάρει ο Γουότκινς► 22': Καλύτερη η Αστον Βίλα. Φωνάζει ο Στορκ από τον πάγκο να αφυπνίσει τους παίκτες του ► 13': ΓΚΟΛ 1-0 η Αστον Βίλα με κεφαλιά του Γκράχαμ Μπερκ► 11': Επικίνδυνο σουτ του Ρόμπινσον, απομακρύνει ο Χουτεσιώτης► 9': Σουτ του Λύρα, άουτ► Διαιτητής είναι ο Κέβιν Τζόνσον, με βοηθούς τους Τόμας Μπράμαλλ και Κρις Γουόρντ, όλοι από τη Μεγάλη Βρετανία.► Περίπου 30 οπαδοί του Ολυμπιακού στο Βίλα Παρκ, εμψυχώνουν την ελληνική ομάδα► Στο 8ο λεπτό το παιχνίδι.AΣΤΟΝ ΒΙΛΑ: Γουότκινς, Γουέμπ, Λίντεν, Ντονασιέν, Λιούις, Μπάρτον, Κάραθερς, Ρόμπινσον, Μπερκ, ΓκρίλιςΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ: Μπέιτμαν, Γραντ, Κάλντερ, Κρουκς, Καλίντ, Κόουανς, Ο'Μπρίεν► Tα ημιτελικά θα γίνουν στην πόλη Κόμο της ΙταλίαςΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Χουτεσιώτης, Καραγκούνης, Λυκογιάννης, Ρουγκαλάς, Πίντο, Σιόπης, Βουρτσιώτης, Ιωαννίδης, Γκίνο, ΛύραςΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ: Βούρος, Παιδάκης, Παπασάββας, Βλάχος, Σούκιας, Πασαλίδης, Βέργος► Δοκιμάστε ένα από τα ακόλουθα LINKhttp://www.ilemi.pe/93902/1/Watch-Aston-Villa-Youth-vs-Olympiacos-Youth-/http://www.ilemi.pe/93903/2/Watch-Aston-Villa-Youth-vs-Olympiacos-Youth-/http://www.ilemi.pe/93904/3/Watch-Aston-Villa-Youth-vs-Olympiacos-Youth-/► Tα υπόλοιπα ζευγάρια: Αρσεναλ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Τσέλσι - Γιουβέντους και Τότεναμ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας► To παιχνίδι ξεκινάει στις 21:00GR και είναι νοκ άουτ