Kράτησε την νίκη ο Πανσερραϊκός

Σημαντική νίκη σημείωσε σήμερα με... δόσεις ο Πανσερραϊκός, που επικράτησε με 1-0 του Άρη στα εναπομείναντα 36 λεπτά της αναμέτρησης, που διεκόπη χθες λόγω ομίχλης και ήταν για την 12η ημέρα του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Σούπερ Λίγκας. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε στο 40ο λεπτό (χθες δηλαδή...) ο Σουμπίνιο με δυνατό σουτ.  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τριτσώνης (Αθηνών) ΚΙΤΡΙΝΕΣ: Κάστρο, Παπάζογλου, Μαβέλε - Οριόλ, Βανγκέλι ΚΟΚΚΙΝΕΣ: Μίσελ (+90΄) Οι συνθέσεις: ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ (Ντράγκαν Κοκότοβιτς): Ράντμαν, Αλβάρεζ, Παπάζογλου, Γεωργιάδης, Άμο, Κάστρο, Σουμπίνιο, Μπέλιτς, Νταλέ, Μαβέλε, Λεοζίνιο (90΄ Αμπουμπακάρι). ΆΡΗΣ (Έκτορ Ραούλ Κούπερ): Σηφάκης, Νέτο, Οριόλ, Ναφτί, Κάλβο (55΄ Χαβίτο), Τσέζαρεκ, Φατί (55΄ Ρουίζ), Μίσελ, Λαζαρίδης, Κόκε (55΄ Πορτίγια), Βανγκέλι