Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα παιχνίδια για τα προκριματικά του Euro 2020 και η δράση στη Basket League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

10:50 Eurosport 1 Μάστερ Πεκίνου Ιππασία

11:30 COSMOTE SPORT

6 HD 2019 ATP Masters 1000 Rolex Shangai τένις

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Έρλανγκεν - Ράιν Νέκαρ Liqui Moly Bundesliga – χάντμπολ

15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα AO - Ολυμπιακός Βόλου Football League – ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Καζακστάν – Βέλγιο Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

16:30 Eurosport 2 Παρίσι – Τουρ Ποδηλασία

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπάντιρμα - Αναντολού Εφές TBF Basketball Super League

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Παρί Σεν Ζερμέν - Τσέλιε Πιβοβάρνα VELUX EHF Champions League – χάντμπολ

18:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΛΆρης Basket League

18:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Προμηθέας Πάτρας Basket League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουγγαρία – Αζερμπαϊτζάν Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σκωτία - Σαν Μαρίνο Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΚύπροςΡωσία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λευκορωσία – Ολλανδία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας – μπάσκετ

20:00 Eurosport 2 ISL, Νάπολη Κολύμβηση

20:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

21:00 Novasports 1HD Ελλάδα – Μεξικό μίνι ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβενία – Αυστρία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Εσθονία – Γερμανία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουαλία – Κροατία Euro 2020 – Προκριματικά ποδοσφαίρου

21:50 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Αργεντινή Σούπερπολ Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

22:00 Novasports 1HD Αγγλία – Αργεντινή μίνι ποδόσφαιρο

23:00 Novasports 1HD Βραζιλία – Κολομβία μίνι ποδόσφαιρο

Keywords
Τυχαία Θέματα