Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

09:46 2/3/2019 - Πηγή: Press-gr

Οι δύο αγώνες για την 23η αγωνιστική της Super League, τα παιχνίδια για την Basket League, ο τελικός του Τσιτσιπά κόντρα στον Φέντερερ στο όπεν του Ντουμπάι, τα ντέρμπι Ρεάλ-Μπαρτσελόνα και Λάτσιο-Ρόμα και η αγωνιστική δράση στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα κλειστού στίβου στη Γλασκώβη, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις

της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κάμερον Νόρι - Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Lakers-Milwaukee Bucks NBA Regular Season

06:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νίκ Κύργιος - Τζον Ίσνερ ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel

09:15 Eurosport 1Αλπικό σκι Παγκόσμιο Κύπελλο

12:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό) Γλασκώβη

13:00 Eurosport 2 UAE Tour Ποδηλασία

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ-Άρσεναλ Premier League

15:00 ΕΡΤ3 Πλατανιάς - Απόλλων Πόντου Football League

15:15 ΕΡΤ Play2 ΠΑΟΚ – Χολαργός Basket League

15:15 ΕΡΤ Play2 Περιστέρι – Κύμη Basket League

15:15 ΕΡΤ Play1 Κολοσσός – Ήφαιστος Basket League

15:15 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζέεφελντ

16:00 Novasports 1HD Έμπολι – Πάρμα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Χέρτα Βερολίνου-Μάιντς Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Νυρεμβέργη-Λειψία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Χόφενχαϊμ Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships

17:00 ΕΡΤ2 Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Volley League

17:00 Novasports 2HD Χαλ – Μπέρμιγχαμ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας Basket League

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Σίτι Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Βιγιαρεάλ-Αλαβές LaLiga Santander

18:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος – Λαύριο Basket League

18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ – Βολφσμπέργκερ Αυστριακό πρωτάθλημα

18:00 Novasports 3HD Καέν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα-Ράιν Νέκαρ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

19:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης – ΑΕΚ Super League

19:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Ποδηλασία

19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Σασουόλο Serie A

19:30 Novasports 4HD Άγιαξ – Τσβόλε Eredivisie

19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη Super League

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ουέσκα-Σεβίλλη LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γκλάντμπαχ-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Νιούκαστλ Premier League

19:45 Eurosport 2 Στίβος: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (κλειστό) Στίβος

20:00 ΕΡΤ Sports HD Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό) Γλασκώβη

21:00 Novasports 3HD Ανζέ – Μονακό Ligue 1

21:20 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου (κλειστό) Γλασκώβη

21:30 Novasports 2HD Λάτσιο – Ρόμα Serie A

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούστο Αρσίτσιο-Μπρέσια Ιταλικό Πρωτάθλημα Βόλεϊ γυναικών

21:45 Novasports 4HD Εξέλσιορ – Αϊντχόφεν Eredivisie

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο-Μπενφίκα Liga NOS

Keywords
Τυχαία Θέματα