Τζόλης: Έχασε πέναλτι κόντρα στη Λίβερπουλ! (vid)

Ο Χρήστος Τζόλης δεν κατάφερε να σκοράρει από το σημείο του πέναλτι για τη Νόριτς, κόντρα στη Λίβερπουλ, λίγο πριν το ημίχρονο.

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον πρώην άσο του ΠΑΟΚ να σημειώσει το 1-1 κόντρα στη Λίβερπουλ. Ο νεαρός επιθετικός δεν σκόραρε από το σημείο του πέναλτι στο 42ο λεπτό, με τον Κέρερ να διώχνει με τα πόδια.

Να σημειωθεί πως ένας άλλος πρώην παίκτης του Δικεφάλου, ο Δημήτρης Γιαννούλης κέρδισε την εκτέλεση, ενώ προηγήθηκε σουτ του Τζόλη.

Ο επιθετικός της Νόριτς στο πρώτο μέρος έδειξε σε καλή κατάσταση, δημιουργώντας ορισμένες ευκαιρίες στην αντίπαλη εστία.

Βασίλης Μπαντής για το sportime.gr. - sportime.gr - Αθλητικό portal με όλα τα τελευταία αθλητικά νέα, ειδήσεις για όλα τα σπορ από την Ελλάδα και τον κόσμο