Τορίνο-Λάτσιο 3-4: Ανατροπή στις καθυστερήσεις (vid)

Τορίνο-Λάτσιο 3-4: Ανατροπή στις καθυστερήσεις (vid)astiliadΚυρ, 11/01/2020 - 18:21

Οι "λατσιάλι" άνοιξαν το σκορ με τον Περέιρα στο 15ο λεπτό και ο Μπρέμερ ισοφάρισε σε 1-1 με κεφαλιά του Μπρέμερ.

Ο Μπελότι κέρδισε πέναλτι και το αξιοποίησε ο ίδιος για το 2-1 στο 25'.

Η Λάτσιο ήταν καλύτερη στη μεγαλύτερη διάρκεια του 2ου ημιχρόνου όμως η Τορίνο είχε δοκάρι με τον Βέρντι στο 56'.

Ο Λούκιτς της έδωσε προβάδισμα στο 87' όμως η Λάτσιο δεν είχε πει τη τελευταία της λέξη.

Ο Ιμόμπιλε κέρδισε πέναλτι μετά από χέρι του ΕνΚουλού

και σκόραρε για 3η φορά στο πρωτάθλημα ισοφαρίζοντας σε 3-3 και στο 8ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Καϊσέδο διαμόρφωσε το τελικό 3-4.

Η Λάτσιο έφτασε στους 10 βαθμούς και η Τορίνο έμεινε ουραγός με έναν.

ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Torino - Ποδόσφαιρο Lazio - Ποδόσφαιρο Off Off Off Off ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Torino ΙΤΑΛΙΑ Τορίνο-Λάτσιο: 3-4 (HL) Submitted by npilios on Κυρ, 11/01/2020 - 18:49 http://novasports-forthnet.secure.footprint.net/HL_TORINO_LAZIO_11120.mp4 ΙΤΑΛΙΑ - Serie A - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Off Off Off ΙΤΑΛΙΑ Τα καλύτερα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Τορίνο-Λάτσιο. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Torino Torino - Ποδόσφαιρο Lazio - Ποδόσφαιρο On Off On Demand Video publish on Πέμ, 01/01/1970 - 02:33 Σε συναρπαστικό σε εξέλιξη παιχνίδι η Λάτσιο νίκησε 4-3 εκτός έδρας την Τορίνο με δύο γκολ στις καθυστερήσεις. Article publish on Κυρ, 11/01/2020 - 18:21 Article hide updated date Off Article is longform Off