Φαβορί με το κάτι παραπάνω και κίνητρο Σαρλερουά, Λιλ

H Σαρλερουά είναι σαφώς μια πιο αξιόπιστη ομάδα που σε ένα ισορροπημένο ματς μπορεί να βρει ουσιαστικές λύσεις στην άμυνα της Μέχελεν. Στην Αγγλική Τσάμπιονσιπ οι φιλοξενούμενες ομάδες απόψε έχουν καλές ευκαιρίες για ένα θετικό αποτέλεσμα αξιοποιώντας την σταθερότητά τους. Ανοιχτά παιχνίδια περιμένουμε στην Στουτγάρδη, το Νανσί και την Χιρόνα λαμβάνοντας υπόψη την δυναμική των αντιπάλων τους.
Στην Γαλλική Ligue 1 η Λιλ παίζει υπό πίεση και με την ανάγκη να βρει πόντους
για να αναπνεύσει ενώ η Μονακό θα χρειαστεί υπομονή έτσι ώστε να πάρει αυτό που θέλει στην έδρα της Αμιάν, εκτός βέβαια εάν γρήγορο γκολ αλλάξει τόσο τα δεδομένα.

ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΟΛΙ :

ΓΕΡΜΑΝΙΑ, Bundesliga (21.30) Stuttgart - Borussia Dortmund : Goal/Goal (1,42)
ΑΓΓΛΙΑ, Championship (21.45) Burton Albion - Sheffield United : 2 Draw No Bet (1,32)
ΓΑΛΛΙΑ, Ligue 1 (21.45 Novasports 2 HD) Amiens SC - Monaco : Under 3,5 (1,30)
ΙΣΠΑΝΙΑ, La Liga Santander (22.00) Girona - Real Sociedad : Goa/Goal (1,42)

ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΖΗΤΟΥΜΕΝΑ :

ΓΑΛΛΙΑ, Ligue 1 (20.00) Lille - Saint-Étienne : 1 (2,35)
ΓΑΛΛΙΑ, Ligue 2 (21.00) Nancy - Ajaccio : Over 2,5 (2,05)
ΑΓΓΛΙΑ, Championship (21.45 Novasports 4 HD) Preston - Bolton : 2 DNB (2,95)

ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΙΟ :

ΒΕΛΓΙΟ, Jupiler Pro League (21.30) Sporting Charleroi - Mechelen : Home team Over 1,5 (1,72)

*** Χθες η στήλη έδωσε μια εξαιρετική ιδέα στον αγώνα κυπέλλου της Πορτογαλίας όπου η Σπόρτιγκ Λισαβόνας νίκησε με σκορ 2-0 την Φαμαλικάο (2ης κατηγορίας) με γκολ όμως στο δεύτερο ημίχρονο. Το Χ2 του πρώτου ημιχρόνου, όπως προτείναμε, είχε εξαιρετική τιμή στο (2,45)!